חפשו בתים בכפר סבא: התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ אישי: 09-7455564
סוג העסקה שכונה סוג הנכס חדרים מ- חדרים עד- מחיר מ- מחיר עד-
חיפוש מלא

ש"ח ש"ח

קוטגים למכירה בכפר סבא


בשוק של קוטג'ים בכפר סבא ישנם מספר פרמטרים שמשפיעים על איכות הנכסים: מיקום הבית, אזורי רישום לביה"ס, קרבה לקניון מודרני ועוד. האזורים המועדפים לקניית קוטג' בכפר סבא הם בדרך כלל באזור קניון ערים, ברחובות השקטים כגון: ניצנים, צביה, לובטקין, הקשת, השיזף, האגוז, החי"ל ועוד.

קוטג'ים בכפר סבא, המוצעים למכירה באזורים אלו יושבים בדרך כלל על שטחים ומגרשים של 300-350 מ"ר, כאשר הקוטג'ים עצמם הם בדרך כלל בעלי גודל של כ-220-270 מ"ר בעלי וותק של 20-30 שנה. מחירי קוטג'ים כאלו נעים סביב 3-3.5 מיליון ש"ח ודורשים שיפוץ כללי.

שכונה מבוקשת במרכז העיר היא שכונת חיל הים שבה ניתן למצוא מגוון דירות למכירה בכפר סבא - דירות ובתים שמאפיינהם הם בדרך כלל בתים במפלס אחד של 120 מ"ר על שטחים של 350 מ"ר. מחירי בתים כאלו לפני שיפוץ הם כ-3 מילון ש"ח.

בנוסף, כיום אנו רואים כי בתחום של דירות יוקרה בכפר סבא או בתים פרטיים למכירה בכפר סבא יש התפתחות בחלק המזרחי של העיר הודות להקמתו של מתחם G החדש, וגם הודות להקמתו של הפארק החדש של כפר סבא. שכונות הסמוכות למתחמים אלו כמו גאולים, הדרים החדשה ובנה ביתך ידעו עליות מחירים משמעותיות ביותר בשנתיים האחרונות.

מגרש למכירה בשכונת גאולים עליו יש בית ישן לשיפוץ נמכר בכ-2 מיליון ש"ח. קוטג'ים למכירה בכפר סבא בפארק החדש נמכרים בכ-3.2-3.8 מיליון ש"ח. מגרשים בפארק החדש של כפר סבא נמכרים בכ-1.800 מיליון ש"ח ויותר. קוטג'ים בבית ונוף על יד קפלן נמכרים בכ-2.6 מיליון ש"ח הודות לסמיכותם לביה"ס הדמוקרטי המעולה.

אנו רואים כי דירות בכפר סבא, לרבות קוטג'ים בכפר סבא ובתים פרטיים זוכים לעליות מחירים יציבות במשך כל התקופה הודות למערכת חינוך איכותית, מתחמי קניות ובילויים מודרניים, מערכת כבישים מתפתחת (כביש 531 במזרחה של כפר סבא) ומגוון תוכניות לפיתוח התשתיות הקיימות.

>>קוטג'ים בכפר סבא - לצפייה בלוח הנכסים לחצו כאן - קוטג' בכפר סבא
לעמוד הקודם לראש העמוד

בחר קטגוריהייעוץ והערכת שווי נכס חינם

 
כל הזכויות שמורות © 2011 לפיד החברה לשיווק נכסים - בתים בכפר סבא הקמת אתרים XSites | SEOleader – חברת קידום אתרים
לצפייה באתר המותאם לטלפונים ניידים, לחץ כאן!