חפשו בתים בכפר סבא: התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ אישי: 09-7455564
סוג העסקה שכונה סוג הנכס חדרים מ- חדרים עד- מחיר מ- מחיר עד-
חיפוש מלא

ש"ח ש"ח

בתים למכירה בכפר סבא

 

השוק של בתים למכירה בכפר סבא מאופיין בעיקר בתושבי העיר עצמה אשר מעבירים את מקום מגוריהם בהתאם לצרכיהם השונים. מענה על צרכים אלו מתאפשר הודות להתפתחות המגוונת של ענף בתים פרטיים בכפר סבא.


>>לחצו כאן לצפייה במגוון בתים למכירה בכפר סבא

 

ישנם קונים שמחפשים בית פרטי במרכז השקט, אשר מאופיין במגרשים של כ-350-400 מ''ר ונמצאים באזור הרישום של בית הספר בן-גוריון. מבחינת חינוך לילדים, יש בכפר סבא מערכת חינוך איכותית ביותר ותושבי העיר מעניקים חשיבות רבה גם בחיפוש נכסים על פי אזורי הרישום לבתי-הספר השונים בעת חיפוש בתים למכירה בכפר סבא.מגוון השכונות והאזורים בעיר עונים על שלל צורכיהם של המעוניינים לקנות בתים בכפר סבא או דירות בכפר סבא. קונים אשר מעוניינים במגרשים גדולים יוכלו למצוא מענה בשכונת אליעזר המתאפיינת במגרשים של כ-590 מ''ר במחיר של 5,000 ש''ח למטר. שכונת אליעזר הולכת ומתפתחת כאשר הבתים הנבנים בה הינם מפוארים ומודרנים עם חצר גדולה ובריכות שחייה.  שקלול המחיר של מ''ר למגרש כאשר אליו מתווסף מחיר למ''ר בנוי הינו כ- 10,000 ש''ח למ''ר. על מנת לקנות בית פרטי מוצלח בשכונת אליעזר נדרש סכום של כ- 5,000,000-6,500,00 מיליון שקלים.

אזור מעניין נוסף בהקשר של בתים למכירה בכפר סבא הוא שכונת גאולים שבימים אלו מטביעה את חותמה על המפה ומושכת אליה אוכלוסיה איכותית במיוחד. בשכונת גאולים ניתן לקנות מגרש של כ-דונם שטח עם אפשרות בניה של שני בתים פרטיים. אזור זה התפתח רבות הודות לקניון "G" החדש שמרכז סביבו פעילות רבה ותורם רבות להתפתחות האזור,קרי שכונת גאולים.

חיפשתם ולא מצאתם בתים למכירה בכפר סבא? ישנה אלטרנטיבה נוספת: שכונת הפארק. שכונת הפארק מתאפיינת במגרשים הנעים בין 265-296 מ''ר כאשר ב90% מהמקרים המגרשים הינם 265 מ''ר. שכונת הפארק הינה שכונה חדשה אשר בה קוטג'ים, ובתים פרטיים הבנויים בסגנון חדיש ומודרני. יתרון משמעותי של שכונת הפארק הינו הפארק עצמו. בפארק בנוי אמפיתיאטרון שבו הופעות תרבות רבות, משטחי החלקה לילדים, בית קפה ואירועים מרכזיים של העיר. מחירי הקוטג'ים בשכונת הפארק נעים סביב ה 3,000,000-3,800,000 מליון, כאשר המחיר תלוי בגודל המ''ר הבנוי ורמת הגימור. מגרשים באזור הפארק נעים סביב ה1,800,000 כאשר המחיר לא כולל פיתוח.

הפיתוח האדיר ומגוון אפשרויות המגורים למחפשי בתים למכירה בכפר סבא גורמים לריכוז אוכלוסיה איכותית בכל שכונות העיר החדשות ובנוסף לכך, עקב הביקוש לבתים פרטיים, ישנה התעוררות וחידוש בשכונות הישנות. עקב הביקוש הרב לבתים באזור כפר סבא, צפוייה עליית מחירים והתייקרות העיר. עקב כך מסתמנת כפר סבא כעיר בעלת מערכת החינוך הטובה ביותר,האוכלוסייה האיכותית ביותר, איכות החיים הטובה ביותר והעיר הטובה בשרון.
לעמוד הקודם לראש העמוד

בחר קטגוריהייעוץ והערכת שווי נכס חינם

 
כל הזכויות שמורות © 2011 לפיד החברה לשיווק נכסים - בתים בכפר סבא הקמת אתרים XSites | SEOleader – חברת קידום אתרים
לצפייה באתר המותאם לטלפונים ניידים, לחץ כאן!