חפשו בתים בכפר סבא: התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ אישי: 09-7455564
סוג העסקה שכונה סוג הנכס חדרים מ- חדרים עד- מחיר מ- מחיר עד-
חיפוש מלא

ש"ח ש"ח

ייעוץ לרוכשי בתים בכפר סבא

 

יעוץ לרוכשי בתים בכפר-סבא

בכדי לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי הבית הבא שלכם רצוי שתפעלו בכמה דרכים,הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא:הגדרות צרכים כגון המבנה המשפחתי נכון להיום והאם הוא ישאר כך במהלך חמש השנים הבאות לפחות. במידה וקיימת אפשרות שישתנה חשוב לקחת בחשבון.

הדבר השני שהייתי מייעץ לעשות וחשוב שיהיה הוא התקציב.כלומר, הון עצמי ויכולת החזר ודאית בעבור משכנתא. בעניין זה אמליץ להעזר ביועצי משכנתאות חיצוניים שלא קשורים לבנק כלשהו ושיפעלו עבורכם ולטובתכם בכדי לקבל אישור עקרוני למימון.אז, אחרי שתכננתם את המבנה ותקציב הבית שלכם, אפשר להגיע לנושא המיקום ומה האופציות המתאימות ביותר ועל מה לא מתפשרים!

בשלב השלישי עבודת רגליים: לכו ותראו כמה שיותר אופציות בכדי לקבל פרספקטיבה ותמונת מצב עדכנית של מוכרים פרטיים ונכסים המשווקים ע"י מתווכים.רצוי שתנהלו רישום של אותם נכסים שראיתם בכדי לא ליצור ביקורים כפולים וביזבוז  של זמן.

 אחרי שמצאם את הנכס המתאים ולפני שנכנסים למשא ומתן כדאי לבדוק כמה דברים חשובים הקשורים לרשיונות הבית, חריגות, תוספות בניה ,רישום בטאבו ,הצמדות ,חובות ועיקולים.

ניתן להעזר בעורך דין שאמור לייצג אתכם בחתימת החוזה לצורך בדיקה מקדימה זו.

השלב הרביעי והאחרון הוא המחיר, עשו כל שביכולתכם כדי להשיג את העסקה הטובה עבורכם אבל אל תשכחו שהנחה מהמחיר המבוקש הוא לא הדבר החשוב ביותר, לפעמים צריך להבין מתי המחיר הוא ריאלי .

 

בהצלחה!!

 
לעמוד הקודם לראש העמוד

בחר קטגוריהייעוץ והערכת שווי נכס חינם

 
כל הזכויות שמורות © 2011 לפיד החברה לשיווק נכסים - בתים בכפר סבא הקמת אתרים XSites | SEOleader – חברת קידום אתרים
לצפייה באתר המותאם לטלפונים ניידים, לחץ כאן!