חפשו בתים בכפר סבא: התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ אישי: 09-7455564
סוג העסקה שכונה סוג הנכס חדרים מ- חדרים עד- מחיר מ- מחיר עד-
חיפוש מלא

ש"ח ש"ח

שאלות ותשובות


שאלה: מהו נסח טאבו?
תשובה: נסח טאבו הוא מסמך רישום של נכס מקרקעין המפרט את גודלו,את הבעלות עליו ואת המשכנתא שלו.ניתן להוציא נסח טאבו לכל נכס עפ"י מספר גוש חלקה ותת חלקה שלו הרשומים בטופס הארנונה( במידה ורשום בטאבו).הדבר ניתן לביצוע דרך האתר.
 
 שאלה: מהו הסכם שיתוף?
תשובה: הסכם שיתוף הינו הסכם המתבצע בין שני אנשים או יותר על קרקע אחת .בהסכם יש הגדרה מהו החלק המוגדר של כל אדם ומהם זכויתיו .המושג עולה בעיקר ברכישה של מגרש המאפשר הקמה של שני בתים (או יותר) .ההסכם מאפשר את בנייתם של שני הקוטגים תוך הגדרה מדוייקת של הבעלות על השטח המסויים של כל אחד.הסכם השיתוף מאפשר חסכון משמעותי של דמי הפיצול הנדרשים ,במידה ומדובר באדמת מנהל.
 
 שאלה: מהו היוון?
תשובה: היוון הינו תשלום חד פעמי למנהל הפוטר את בעל הנכס (בית פרטי או מגרש) מלשלם בכל שנה דמי חכירה.התשלום מחושב לזמן הווה בעבור 49 שנה .כל הבתים הפרטיים הממוקמים על אדמות מנהל מחוייבים בתשלום זה.בד"כ מדובר על תשלום של כ-20,000 ש"ח.ההיוון נעשה לגודל בית של עד 160 מ"ר.אם מעוניינים בהרחבת השטח (במידה וישנן זכויות נוספות כמו ברובם המכריע של המקרים) הבנוי יש צורך בתשלום דמי היתר למנהל.
 
 שאלה: מהם דמי היתר?
תשובה: דמי היתר הנו הסכום הנוסף הנדרש לתשלום מן המנהל בעבור הרחבת השטח הבנוי מעל 160 מ"ר.לדוגמא: אם קניתם בית קטן על מגרש והוא מהוון אזי ניתן לקיים בשטח זה מבנה של עד 160 מ"ר ללא כל תשלום נוסף למנהל(מלבד עלות הבנייה כמובן),באם תבחרו להגדיל אותו מעבר לכך למשל לשטח נוסף שייתן 220 מ"ר אזי תדרשו לתשלום דמי היתר של 60 מ"ר נוספים למנהל.החישוב מתבצע למ"ר ע"י שמאי מטעם המנהל .בכפר סבא מדובר על סדר גודל של החל מ-1000 ש"ח-2500 למ"ר

שאלה: כמה עולה בית בכפר סבא?

כאשר מדובר בבתים בכפר סבא הרי הכוונה בדרך כלל לבתים פרטיים צמודי קרקע.רוב הבתים בכפר סבא בנויים בצורת "דו" כאשר יש קיר משותף הנקרא קיר אפס. על המגרש עצמו עומדים שני בתים.

שאלה: כמה עולה דירה בכפר סבא?

שאלה:
לעמוד הקודם לראש העמוד

ייעוץ והערכת שווי נכס חינם
מומלצי השבוע

למכירה קוטג' 8 חדרים
מרכז העיר ₪5,790,000

למכירה קוטג' 7 חדרים
ירוקה ₪4,750,000

למכירה פנטהאוז 5 חדרים
ירוקה ₪0

למכירה קוטג' 7 חדרים
מרכז העיר ₪0

למכירה וילה 7 חדרים
מרכז העיר ₪0

למכירה קוטג' 7 חדרים
מרכז העיר ₪0

למכירה דופלקס-פנטהאוז 8 חדרים
ירוקה ₪0

למכירה קוטג' 8 חדרים
מרכז העיר ₪0

למכירה קוטג' 7 חדרים
פארק ₪0

למכירה קוטג' 7 חדרים
מרכז העיר ₪0

למכירה וילה 7 חדרים
אליעזר ₪7,150,000
איתור מספר נכס
על פי מספר נכס המופיע בעיתון

 
כל הזכויות שמורות © 2011 לפיד החברה לשיווק נכסים - בתים בכפר סבא הקמת אתרים XSites | SEOleader – חברת קידום אתרים
לצפייה באתר המותאם לטלפונים ניידים, לחץ כאן!