איך למצוא תמונות יפות לעיצוב הסלון והמשרד?

עיצוב הבית והמשרד הפכו בשנים האחרונות לבעלי חשיבות רבה מעבר לכל תקופה אחרת. הסלון בדומה למשרד, מראה לכל מי שנכנס לביתנו על האופי שלנו, ויתרה מזאת אנחנו מבלים בסלון את רוב שעות היום בדומה למשרד, שם אנחנו מעבירים את מרבית היום. לכן בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחליטים לשלב בעיצוב החללים תמונות יפות לעיצוב הסלון והמשרד. מצד אחד הם יכולים לבחור מה הם רוצים לשדר למי שנכנס בדלת ומנגד הם יכולים לבחור אלמנטים שהם עצמם מתחברים מאוד. 

איך לבחור תמונות לעיצוב הסלון והמשרד? 

לא פעם אנחנו שומעים אמרה כמו: "אני כל כך אוהב/ת את המשרד שלי, אבל מרגיש לי שמשהו חסר". לא תמיד קל לנו להצביע על תחושת החוסר שאנחנו מרגישים אך מספיק שחבר או חברה שקפצו לבקר אותנו בין אם במשרד או בין אם בביתנו יגידו מיד, "היי למה אין על הקיר הזה שום תמונה?" אנחנו באופן די מביך אולי אפילו לא שמנו לב לקיר העירום אך אדם מבחוץ יבחין בו ברגע הראשון שיכנס בדלת. 

ריכזנו עבורכם כמה טיפים לבחירת תמונות יפות לעיצוב הסלון והמשרד:

  • קונספט והתאמה עיצובית – כל מעצב או אדריכל יגיד לכם שמתחילים מקונספט. אם עברתם למשרדים חדשים או אם אתם נמצאים במשרד הישן שלכם ואתם רוצים לשנות את העיצוב בו ולרענן את האנרגיות במשרד, תמונה גדולה ומרשימה שמתאימה לגודל הקיר תעשה את העבודה. אם אתם פחות מתחברים לתמונות ענקיות ויש לכם קיר גדול במשרד למשל אתם יכולים ליצור רצף של תמונות המדברות באותה השפה וליצור מראה חדש ורענן לקיר הישן והעייף. 
  • שינוי וחידוש מרעננים את האנרגיות – חשוב מדי פעם לשנות תמונות במשרד וכן גם בסלון. אלו המקומות המרכזיים ביותר בחיינו ואנחנו מעבירים בשניהם את רוב השעות שאנחנו ערים. לכן אחת לתקופה מומלץ לשנות את התמונות על הקיר כדי לחדש את האווירה בסלון ואולי גם להחליף עוד כמה פריטים דקורטיביים כדי להשלים את העיצוב. 
  • מאגר תמונות מרשימות – בעידן האינטרנט כבר לא צריך לצאת מהבית כדי לבחור פוסטרים ותמונות. היום בכניסה לאתר איכותי ניתן למצוא שפע של אפשרויות ושל תמונות יפות לעיצוב הסלון והמשרד מהספה בבית או מכיסא המנהלים במשרד.

אולי יעניין אותך גם