על פרויקטים חדשים באשקלון ועל הפיכתה ליעד נדל"ני מועדף

אשקלון הפכה בשנים האחרונות ליעד נדל״ני חם מאד. גם בקרב משקיעים וגם בקרב משפחות צעירות. המחירים האטרקטיביים, הקרבה לים, שירותי הקהילה המפותחים הפכו את אשקלון לעיר אטרקטיבית. תוסיפו לזה את הנגישות התחבורתית שקיצרה באופן משמעותי את הדרך לאזורי המרכז, את תנופת הבניה של דירות חדשות למכירה באשקלון, וקיבלתם עיר שקטפה בקלות את התואר ״שיאנית מכירת הדירות החדשות בישראל״ לשנת 2021.

אז מה הופך את אשקלון לאטרקטיבית כל כך?

החלום לגור במרחק של הליכה קצרה מחוף הים וליהנות מאיכות חיים מייצג מעין אידיליה שמושכת זוגות צעירים רבים, אבל לא רק; גם משקיעים מוצאים עניין רב בפרויקטים חדשים ואיכותיים הממוקמים בעיר אשקלון. ידוע כי עיניו של הציבור האזורי פונות לא במעט אל אזורי הדרום והצפון עקב מחירים גבוהים מהרגיל הנהוגים באזור גוש דן ובפרט בתל אביב וביפו.

 מה שמבדל את אשקלון בעניין זה, הוא שניתן למצוא מנעד מאוד רחב של דירות חדשות למכירה; החל מדירות שלושה חדרים ועד דירות שישה חדרים, דירות גן, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים עם מפרט עשיר, שכולל כמובן חניות ומחסנים לצד שטח דירה מפנק הכולל מרפסות גדולות וחדרים מרווחים. הפרויקטים נבנו לצד שירותי קהילה והם ממוקמים בקרבה סבירה מאוד אל בתי ספר וגני ילדים.

תל אביב מעולם לא הייתה קרובה יותר

מודל העבודה ההיברידי גרם לאנשים רבים לשהות זמן רב יותר בבית. מתוך כך, גדל הרצון לשדרג את איכות החיים באמצעות דירות גדולות בעלות מפרט עשיר ולהוסיף חדר עבודה מפנק. לאלו שבכל זאת נדרשים להגיע למשרד. אשקלון נמצאת בקרבת כביש 4 המהיר. מי שבוחר ברכבת אשקלון ייהנה מזמן איכות לצד נסיעה חלקה גם בשעות העומס.

פרויקטים חדשים באשקלון משמע איכות חיים גבוהה!

אם אתם מחפשים בניה ליד הים, ישנם מספר פרויקטים חדשים באשקלון שיעניינו אתכם, אך בראשם עומד בגאון פרויקט בריזה. פרויקט המגורים הזה נמצא בשכונת אפרידר השוכן בסמיכות לקו החוף ובאחת מעתודות הקרקע האחרונות באזור. בפרויקט דירות מגורים גדולות בנות 3 עד 5 חדרים ופנטהאוזים מרווחים. שכונה אטרקטיבית נוספת היא שכונת אגמים. שם נבנה מתחם הרקיע שכולל 7 בניינים בני 13 קומות ובקרוב מתחיל להיבנות מתחם הפארק הכולל 20 בניינים בני 6-10 קומות ובכל בניין 16-24 דירות. המתחם בעיצוב אדריכלי חדשני וכולל תמהיל דירות מגוון, דירות 3, 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים 4, 5, 6 חדרים. מחפשים דירה בשכונה החדשה עיר היין, הממוקמת סמוך ליציאה מהעיר? פרוייקט אפגד בעיר היין נמסר לרוכשים כ- 10 חודשים לפני מועד המסירה והיה בין הפרויקטים הראשונים שאוכלסו בשכונה.הפרויקט כלל 4 בניינים, 247 יחידות דיור אשר נבנו במהירות וללא פשרות בהיבטים של איכות, בטיחות ואלמנטים של בניה ירוקה ומתחם מטופח.

כאשר מדברים על אשקלון, חשוב אף לזכור שהעיר מתהדרת בפארק לאומי שמהווה אטרקציה תיירותית ואף מתאים לבילוי לכל המשפחה – זאת תודות לעובדה כי הוא משתרע על פני כ-2,000 דונמים ובו כרי דשא גדולים ומפנקים המצוידים בשולחנות פיקניק. בגן הלאומי של אשקלון, המנוהל ומתוחזק על ידי רשות הטבע והגנים, תוכלו למצוא גם מתחם לינת לילה – עוד אופציית לינה מצוינת לחברים ומשפחה המגיעים לביקור מחוץ לעיר. 

ברור למדי, שגם חוף הים של אשקלון מהווה אטרקציה של ממש, גם אם בניין המגורים אינו ממוקם ממש על רצועת החוף. המרינה של אשקלון נחשבת לאחת המרינות היפות ביותר שקיימות בארץ, וגם היא מהווה רכיב של אושר ויופי כאשר מסתובבים בסביבת חוף-הים של העיר אשקלון. כמו כן, הטיילת של חוף דלילה מספקת מגוון אפשרויות בילוי לכל המשפחה.

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן