דרכים להעלאת מחיר הנכס לפני מכירה

אם אתם מעוניינים למכור בקרוב נכס אתם בוודאי רוצים למנף את המכירה כמה שיותר ולהרוויח את הסכום המקסימלי שאתם יכולים להרוויח. יש כמה שיטות להפוך את הנכס שלכם לאטרקטיבי יותר ובכך להעלות את הערך שלו. חלק מהאפשרויות כוללות שיפוצים כמו החלפת מערכות הזזה לבית, חלק מהאפשרויות מתייחסות לשינויים קלים כמו הום סטיילינג, וחלק מהשיטות נוגעות לשיווק. נרחיב על כמה מהשיטות כאן.

מערכות הזזה לבית – מה האפשרויות?

כאמור אחת מהדרכים להעלות את שווי הנכס היא להשקיע בנושא של מערכות הזזה לבית. מערכות הזזה לבית הן חלק משמעותי מעיצוב החלל, הן גם חשובות ברמה הפרקטית וגם ברמה העיצובית בנכס שלכם. כאשר משקיעים בנושא של מערכת הזזה אפשר ליהנות מבית במראה מוקפד יותר וגם שימושי יותר. כאשר מדובר על מערכות הזזה הכוונה לחלונות או ויטרינות בפתחים גדולים בבית כמו ביציאה לחצר, בחלון בסלון, ביציאה למרפסת וכן הלאה. אם אתם גרים בבית קצת פחות חדש, תוכלו להשקיע במערכות הזזה ולהקפיץ את העיצוב של הבית משמעותית ובכך להעלות את הערך שלו.

הום סטיילינג כשיטה להעלת ערך הבית

הום סטיילינג היא שיטה לקחת את הנכס הקיים כפי שהוא ולהשקיע בפריטים שאינם דורשים שיפוץ של ממש בשביל להקנות תחושה של חידוש ורענון. במסגרת הום סטיילינג לבית תוכלו להחליף וילונות, שטיחים, כריות נוי, להוסיף תמונות או לצבוע קירות במאמץ מינימלי ועדיין להעלות את רמת העיצוב בחלל. כמובן כשנכס מעוצב יותר הוא נחשק יותר ושווה יותר בזמן המכירה.

עדכון הנראות של דרכי הגישה לבית

כאשר קונה פוטנציאלי מגיע לראות נכס הוא מתרשם כבר בהגעה לאזור שבו הנכס ממוקם. אם יש באפשרותכם להשקיע בשבילי הגישה, בלובי לבניין, בחנייה, בצמחייה הסובבת את המבנה וכן הלאה, כדאי מאד שתעשו זאת. השקעה בנראות של דרכי הגישה לבית שלכם תגדיל את הרושם הראשוני החיובי של הקונה הפוטנציאלי ותעלה את הסיכוי להעלאת ערך הדירה.

שווקו נכון את הנכס שלכם

למכור דירה זה לא עניין של מה בכך. אם אתם רוצים למכור את הדירה שלכם במחיר השווה ביותר עבורכם אתם צריכים להשקיע מחשבה גם על אופן השיווק שלה. ככל שתגיעו ליותר אנשים ויהיו יותר מתעניינים תוכלו לנסות למכור את הנכס במחיר גבוה יותר.

  • צלמו תמונות מקצועיות של הנכס – כדי למשוך כמה שיותר קהל פוטנציאלי חשוב לצלם תמונות איכותיות של הנכס מכל הכיוונים המחמיאים לו. אם זה פנים הבית המעוצב, הכניסה המתוכננת היטב, החניון וכן הלאה. תמונות טובות מעלות את הסיכוי שלכם למשוך יותר אנשים.
  • פרסמו במספר מקומות – אם אתם מנסים למכור עצמאית את הדירה נסו לפרסם אותה גם באתרים השונים וגם בקבוצות פייסבוק רלוונטיות כדי להגיע לכמה שיותר קהל.

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן